Już za kilka dni rozpoczyna się projekt Nowe doświadczenia – morze możliwości zakładający dwutygodniowe praktyki zagraniczne dla uczniów naszej szkoły. Projekt potrwa 2 lata i zakłada wyjazd 57 uczniów na staże w Portugalii, Irlandii i Szwecji.

W bieżącym roku planowane są mobilności dla uczniów obecnych klas III w: Portugalii (5 techników analityków a także 7 techników chłodnictwa i klimatyzacji), w Szwecji (7 techników mechatroników) oraz w Irlandii (5 techników elektryków i 5 techników automatyków). W roku szkolnym 2021/2020 uczestnikami projektu będą uczniowie obecnych klas II technikum 4-letniego (po gimnazjum).

Od 1 października rusza rekrutacja do projektu wśród uczniów obecnych klas III technikum. W związku z tym uczniów zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych oraz zapoznanie się z warunkami i kryteriami rekrutacji.

Wszystkie niezbędne dokumenty rekrutacyjne dostępne są w dziale Dokumenty KA1 VET - praktyki uczniowskie oraz w menu po prawej stronie. 

Termin składania deklaracji i formularzy zgłoszeniowych (dostępne w sekretariacie - sala nr 1 -  oraz w plikach do pobrania - link powyżej)  upływa w piątek, 16 października o godzinie 15.00.

Szczegółowych informacji udziela Koordynator projektu - Mirosław Michalewski.