Rozpoczynamy rekrutację do udziału w projekcie praktyk w Szwecji i Portugalii dla uczniów klas III 4-letniego Technikum im. Piastów Śląskich realizowanego w ramach programu Erasmus+.  Nowością będzie fakt, że rekrutacja tym razem zostanie przeprowadzona całkowice elektronicznie.

 1 września o godzinie 8.00 uruchomiony zostanie formularz rekrutacyjny na szkolne platformie Office 365. Po zalogowaniu się na konto Office zainteresowani udziałem w projekcie uczniowie uzyskają dostęp do formularza rekrutacyjnego zawierającego również odpowiednie deklaracje. W związku z harmonogramme praktyk przewidującym mobilności już od października termin jego wypełnienia upływa 9 września o godz. 15.00 a formularz zostanie zablokowany.

Przed jego wypełnieniem należy zapoznać się z kryteriami rekrutacyjnymi i regulaminem projektu dostęnymi pod adresem: http://erasmus.pckziu.wodzislaw.pl/index.php/dokumenty/ka1-vet-praktyki-uczniowskie-2020-2022

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu - p. Mirosławem Michalewskim - osobistym lub mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.