Rozpoczynamy rekrutację do udziału w projekcie praktyk w Chorwacji, Włoszech i Portugalii dla uczniów klas IV 5-letniego Technikum im. Piastów Śląskich realizowanego w ramach programu Erasmus+.  Rekrutacja - tak jak w ubiegłym roku -  zostanie przeprowadzona całkowicie elektronicznie.

11 września uruchomiony zostanie formularz rekrutacyjny na szkolnej platformie Office 365. Po zalogowaniu się na konto Office zainteresowani udziałem w projekcie uczniowie uzyskają dostęp do formularza rekrutacyjnego zawierającego również odpowiednie deklaracje. W przypadku uczniów niepełnoletnich formularz (a w szczególności sekcja Deklaracje) powinien zostać wypełniony w obecności rodzica.  Rekrutacja potrwa do 22 września br. do godz. 15.00 a formularz zostanie wtedy zablokowany. 

Przed jego wypełnieniem należy zapoznać się z kryteriami rekrutacyjnymi i regulaminem projektu dostęnymi pod adresem: http://erasmus.pckziu.wodzislaw.pl/index.php/dokumenty/ka1-vet-praktyki-uczniowskie-2022-2027

W nadchodzących dniach odbędą się spotkania z uczniami klas uprawnionych do udziału w projekcie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu - p. Mirosławem Michalewskim - osobistym lub mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.